Puszman MebleOptimum MateraceSembella MateraceSweetsit
Cena
Dostępność
Szerokość
Wysokość
Głębokość
Długość

Optimum Materace

Optimum Materace to firma z ponad 25 - letnim doświadczeniem, która jest wiodącym producentem materacy w Polsce, cieszącym się uznaniem i zaufaniem wielu klientów. 

Korzenie przedsiębiorstwa sięgają roku 1992 kiedy to rozpoczęło ono swoją działalność. Początkowo materace marki Optimum Materace trafiały głównie do lokalnych sklepów, ale dbałość o paletę produktów pozwoliła na dalszy rozwój marki. Swoją renomę zawdzięcza ona wielu czynnikom, między innymi inwestycjom w rozwój oraz wiedzę na temat komfortu i jakości snu, surowców gwarantujących wygodę, a także nowoczesnych rozwiązań.

Marka stale bada oczekiwania nabywców, po to, by stworzyć materac idealnie odpowiadający potrzebom nabywców, poszukuje nowych technologii, a także stale współpracuje z fizjoterapeutami, doskonaląc swoje produkty. 

Optimum Materace pochwalić może się licznymi wyróżnieniami zarówno lokalnymi - niżański Laur Gospodarczy, jak i ogólnopolskimi - Laur Konsumenta 2005, Gazela Biznesu 2008, certyfikat Wiarygodna Firma 2014. Potwierdzają one rzetelność w dążeniu do realizacji wizji firmy.

Wśród oferty znajdziemy wiele typów materacy - kieszeniowe, piankowe, jednostrefowe, wielostrefowe, a także takie, które przeznaczone są dla najmłodszych. Co więcej, produkty różnią się od siebie rozmiarem, co pozwoli dopasować je idealnie do wielkości łóżka. Masz niewielką sypialnie i potrzebujesz wąskiego materaca? A może cenisz sobie przestrzeń i postawisz na duży materac? O nic się nie martw, w naszym katalogu znajdziesz pozycje, które idealnie odwzorują Twoje potrzeby.

Zapoznaj się z asortymentem marki Optimum Materace i wybierz materac, który zagwarantuje Ci odpowiednią pozycję podczas snu. W razie wątpliwości skorzystaj z naszej pomocy, z chęcią pomożemy Tobie i Twojej rodzinie w znalezieniu materaca, który przez kolejne lata, będzie dbał o zdrowie Waszych pleców i spokojny sen.

Błyskawiczna wysyłka

Większość zamówień wysyłamy w 48h

Gwarancja zadowolenia

Najlepiej oceniany sklep meblowy na Zaufane.pl

30 dni na zwrot

Wydłużony czas na zwrot zakupionych produktów dla Domowników

Loading...