Bezpieczne płatności

SPOSOBY I TERMINY PŁATNOŚCI ZA PRODUKT

Drogi Domowniku!

Aby zakupy mebli w naszym sklepie były przyjemne, wygodne a przede wszystkim bezpieczne oferujemy Wam kilka form płatności.

1. Płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy.

Numer rachunku bankowego:

Domowanie PKO BP: 84102032350000560201456342

2. Płatność zaliczkowa (20% przedpłaty) - reszta płatna przy odbiorze zamówienia

3. Bezpieczne płatności elektroniczne i płatności kartą płatniczą za pośrednictwem serwisu Przelewy24 – możliwe aktualne sposoby płatności określone są na stronie Sklepu Internetowego w zakładce informacyjnej dotyczącej sposobów płatności oraz na stronie internetowej http://www.przelewy24.pl

UWAGA - przy wyborze tej metody prosimy o sprawdzenie limitu płatności na koncie/karcie. W przypadku płatności elektronicznych jest to bardzo częsty powód odrzucenia płatności przez operatora.

3.1. Rozliczenia transakcji płatnościami elektronicznymi i kartą płatniczą przeprowadzane są zgodnie z wyborem Klienta za pośrednictwem serwisu przelewy24. Obsługę płatności elektronicznych i kartą płatniczą prowadzi:

3.2. PayPro SA (PayPro) – Podmiot świadczący Usługę na rzecz Użytkowników, z siedzibą w Poznaniu, przy ulicy Pastelowej 8 (60-198), wpisany do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, numerem NIP 7792369887, o kapitale zakładowym wynoszącym 5 476 300,00 zł, w całości opłaconym oraz do rejestru krajowych instytucji płatniczych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego pod numerem UKNF IP24/2014.

3.3. Płatności w systemie ratalnym. Podmiotem udzielającym pożyczki ratalnej na zakupy jest jeden z partnerów pożyczkowych PayPro. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym, zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim. 

3.4 Płatności w systemie ratalnym Santander Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym, zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim. 

3.5 Płatność PayPo Zapłać Później - wybierz w formularzu zamówienia opcje "Zapłać przelewem online lub kartą", aby dalej wybrać opcje PayPo Zapłać Później - kliknij i dowiedz się wiecej!

3.6 Płatności w systemie ratalnymi poprzez CA Raty, np. płatność ratalna CA Raty, płatność ratalna za pośrednictwem Credit Agricole Bank Polska S.A. Kliknij i dowiedz się więcej!

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

wybierz produkt który Cię interesuje

gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,

wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,

przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)

potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,

umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail,

a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.

DOMOWANIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA oświadcza,

iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania

czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

Termin płatności:
W przypadku wyboru przez Klienta płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.
W przypadku wyboru przez Klienta płatności gotówką przy odbiorze osobistym, Klient obowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki.

Loading...