Bezpieczne płatności

SPOSOBY I TERMINY PŁATNOŚCI ZA PRODUKT

Drogi Domowniku!

Aby zakupy mebli w naszym sklepie były przyjemne, wygodne a przede wszystkim bezpieczne oferujemy Wam kilka form płatności.

1. Płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy.

Numer rachunku bankowego:

Domowanie PKO BP: 84102032350000560201456342

2. Płatność zaliczkowa (20% przedpłaty) - reszta płatna przy odbiorze zamówienia

3. Bezpieczne płatności elektroniczne i płatności kartą płatniczą za pośrednictwem serwisu PayU.pl – możliwe aktualne sposoby płatności określone są na stronie Sklepu Internetowego w zakładce informacyjnej dotyczącej sposobów płatności oraz na stronie internetowej http://www.payu.pl.

UWAGA - przy wyborze tej metody prosimy o sprawdzenie limitu płatności na koncie/karcie. W przypadku płatności elektronicznych jest to bardzo częsty powód odrzucenia płatności przez PayU.

3.1. Rozliczenia transakcji płatnościami elektronicznymi i kartą płatniczą przeprowadzane są zgodnie z wyborem Klienta za pośrednictwem serwisu PayU.pl. Obsługę płatności elektronicznych i kartą płatniczą prowadzi:

3.2. PayU.pl – spółka PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (adres siedziby: ul. Grunwaldzka 182, 60-166 Poznań), wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000274399, akta rejestrowe przechowywane przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, kapitał zakładowy w wysokości 4.000.000 zł w całości opłacony, NIP: 779-23-08-495.

3.3. Płatności w systemie ratalnym PayU S.A. Podmiotem udzielającym pożyczki ratalnej na zakupy jest jeden z partnerów pożyczkowych PayU: Alior Bank S.A., mBank S.A., Kreditech Polska Sp. z o.o. lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym, zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim. PayU pośredniczy pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Sprzedający nie jest stroną umowy o pożyczkę. - kliknij i dowiedz się więcej!

3.4 Płatności w systemie ratalnym Santander Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym, zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim. 

3.5 NOWOŚĆ! Płatność PayPo Zapłać Później - wybierz w formularzu zamówienia opcje "Zapłać przelewem online lub kartą", aby dalej wybrać opcje PayPo Zapłać Później - kliknij i dowiedz się wiecej!

Termin płatności:
W przypadku wyboru przez Klienta płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.
W przypadku wyboru przez Klienta płatności gotówką przy odbiorze osobistym, Klient obowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki.

Newsletter

Bądź na bieżąco z wszystkimi nowinkami i promocjami, które nieustannie przygotowujemy z myślą o Domownikach.