Gała Meble

Historia marki Gała Meble

Gała Meble to marka meblowa, która powstała w Polsce w 1980 roku. Od tego czasu stale powiększała się, a aktualnie jest jednym z najpopularniejszych producentów działających w tej branży. 40 - letnie doświadczenie pozwoliło dojść do perfekcji, zyskując tym samym wielu klientów. Meble wykonane przez Gała Meble pozwolą zaaranżować wiele pomieszczeń,  takich jak salon, jadalnia, a nawet kuchnia i sypialnia.

Wszystkie z kolekcji dostępnych w ofercie przedstawiają najważniejsze wartości, unikatowość i oryginalność, estetykę, a także trwałe i solidne wykonanie, które gwarantuje odporność na wszelkie uszkodzenia, pojawiające się podczas częstego użytkowania produktów. 

Gała Meble - nowoczesne polskie meble skrzyniowe

Producent przykuwa wielką uwagę do szczegółów i precyzji wykonania. Zdaje sobie sprawę z tego, iż wybór mebli, które posłużyć mają klientom przez długi czas, nie jest łatwym wyzwaniem i wiąże się z nie lada odpowiedzialnością. Jest to swojego rodzaju motywacja, która powoduje, że wszyscy z pracowników podchodzą do swojej pracy w sposób rzetelny i z sumiennością. Przy produkcji, marka Gała Meble korzysta tylko z dobrych jakościowo produktów, takich jak wysokiej jakości płyta laminowana oraz płyta MDF, gdyż są w stanie zagwarantować trwałość mebli i zapobiec nadmiernej eksploatacji.

Gała Meble dba także o to, aby bryły przez nich wykonane, były zgodne z najnowszymi trendami meblarskimi. Zatrudnia do tego doświadczonych projektantów, którzy swoją pracę wykonują z ogromną pasją oraz zaangażowaniem, zyskując przy tym znakomite wzornictwo. Producent nie spoczywa na laurach. Stale rozwija się, udoskonala swoje produkty, poszukuje nowoczesnych rozwiązań, gdyż chce, aby jego oferta zachwycała estetyką, a jednocześnie pasowała do zróżnicowanych gustów i różnych typów mieszkań.

Gała Meble do salonu

Oferta producenta Gała Meble to szeroka paleta kolekcji mebli do salonu, jadalni, sypialni czy też kuchni. Producent Gała Meble do salonu oferuje m. in. urzekającą elegancją klasyczną kolekcje Kora czy też nowoczesną kolekcją Prowansja, która zyskuje sobie coraz to większe rzesze fanów. Aby na bieżąco dopasowywać ofertę do potrzeb producent często serwuje nowości i ciekawe propozycje dla swoich klientów.

Gała Meble szybka dostawa

Atutem mebli Gała Meble jest fakt, iż możemy oferować je w szybkiej dostawie na terenie całej Polski. Wybierz swoje meble bez tracenia czasu na dojazd do w sklepu stacjonarnego czy też długie oczekiwanie na realizację zamówienia. 

Poznaj wszystkie kolekcje marki Gała Meble, które oferuje nasz internetowy sklep meblowy! Do zobaczenia na wspólnym "domowaniu"!

Błyskawiczna wysyłka

Większość zamówień wysyłamy w 48h

Gwarancja zadowolenia

Najlepiej oceniany sklep meblowy na Zaufane.pl

30 dni na zwrot

Wydłużony czas na zwrot zakupionych produktów dla Domowników

Newsletter

Bądź na bieżąco z wszystkimi nowinkami i promocjami, które nieustannie przygotowujemy z myślą o Domownikach.