Meble Forte

Meble Forte

Meble Forte to polski producent mebli, który od ponad 30 lat spełnia marzenia swoich klientów, o wymarzonych wnętrzach zarówno w Polsce jak i poza jej granicami. Producent słynie z nowoczesnych rozwiązań, które odzwierciedla w swoich kolekcjach mebli. Serie zaprojektowane przez Forte tworzą nieoczywiste zestawy mebli do salonu, sypialni, pokoju dziennego czy młodzieżowego. W swojej ofercie mają zarówno bardziej klasyczne pozycje jak i te przeznaczone dla wielbicieli nowoczesnych trendów. Marka na swoim koncie posiada liczne nagrody za swoje kolekcje, które podbiły serca wielu Domowników. Ponadto Forte oferuje wiele rodzajów krzeseł, stołów, łóżek oraz mebli modułowych, które pozwalają tworzyć idealne aranżacje. 

Polska marka meblowa Meble Forte

Forte jest rodzinną firmą, którą łączą pokolenia, tradycje i wypracowane przez ten czas wartości budujące aktualną tożsamość marki. Najważniejsze z nich to wrażliwość, rozwój, odpowiedzialność, a także współpraca, która pomaga stworzyć przyjazne i komfortowe warunki pracy. 

Firma Meble Forte stale doskonali swój system zarządzania produkcją i czuwa nad tym, aby wszystkie procesy produkcyjne były przejrzyste i zgodne z najwyższymi standardami światowymi. Długotrwałe relacje z partnerami pozwoliły marce Meble Forte, zbudować wzajemne zaufanie, które jest niezwykle istotnym czynnikiem. Ważnym aspektem jest dla marki Meble Forte otaczające środowisko. Meble Forte dba o wspólne dobro i środowisko, analizując wszystkie podjęte decyzje i działania, gdyż chcą rozwijać się w sposób zrównoważony, podkreślając przy tym wartość otaczającej nas przyrody. 

Meble Forte w liczbach

Meble Forte to między innymi 6 zakładów produkcyjnych, aż 600 nowych wzorów rocznie, około 3000 stale zatrudnionych pracowników, 45 krajów, 3,2 mln sztuk sprzedanych mebli w 2021 roku oraz ponad 160 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni produkcyjnej. Produkty tej marki trafiają do ponad 45 krajów na całym świecie, a eksport stanowi aż 80% produkcji.

Meble Forte szybka dostawa

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Naszych Klientów jako nieliczni oferujemy Meble Forte w szybkiej dostawie - zamówienia wysyłane są w ciągu 48 godzin od momentu ich zaakceptowania. Wiemy, że lepiej zaoszczędzić czas na wędrówkach po sklepach, poszukiwaniu najlepszej oferty i oczekiwaniu na realizacji zamówienia. Wybierając Domowanie masz gwarancję najlepszych warunków zakupu i najszybsze terminy realizacji w Polsce! Zapraszamy do zakupów!

Domowanie Opinie z ekomi-pl.com

Błyskawiczna wysyłka

Większość zamówień wysyłamy w 48h

Gwarancja zadowolenia

Najlepiej oceniany sklep meblowy na Zaufane.pl

30 dni na zwrot

Wydłużony czas na zwrot zakupionych produktów dla Domowników

Newsletter

Bądź na bieżąco z wszystkimi nowinkami i promocjami, które nieustannie przygotowujemy z myślą o Domownikach.