O nas

Ponad 25 lat doświadczenia w sprzedaży mebli na lubelszczyźnie zaowocowało zbudowaniem sieci Salonów Meblowych Jawor.

13 meblowych salonów stacjonarnych, 27 lat doświadczenia, setki zadowolonych klientów i tysiące sprzedanych mebli!

Przy tym ponad 100 osób pracujących w salonach stacjonarnych na lubelszczyźnie i spełniających marzenia o Waszych wymarzonych wnętrzach!

Domowanie.pl to Internetowy Salon Meblowy i partner sieci Jawor Salony Meblowe - połączenie nowoczesności i doświadczenia z myślą o Twoich potrzebach. Przez ten czas nauczyliśmy się tak dobierać meble, aby gwarantować satysfakcję z wyboru naszych usług. Domowanie to miejsce gdzie znajdziesz meble polskich producentów w najlepszej cenie. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu. Czas, aby nasze doświadczenie i zbudowane relacje przenieść do sieci. Domowanie to Internetowy Sklep Meblowy stworzony z myślą o Was.

Urządzenie pokoju dziennego, jadalni, czy pokoju dziecięcego? Nie stanowi to dla nas problemu. Sypialnia, a może biuro? Wystarczy zapoznać się z naszą ofertą, aby przekonać się, że wspólnie możemy urządzić Waszą przestrzeń. Współpracujemy z sprawdzonymi polskimi producentami mebli skrzyniowych i tapicerowanych. Meble Wójcik czy Meble Forte to jedni z czołowych polskich producentów. Te marki gwarantują jakość a my podpisujemy się pod tym dodając od siebie wysoką jakość obsługi jak i najlepsze ceny mebli w Internecie. Ponadto oferujemy szeroki wybór wygodnych materacy do każdego łóżka. Korzystając z domowanie.pl wyrażenie “Meble przez Internet” to wybór łatwości zamówienia i wygody.

Meble to przedmioty, które towarzyszą nam codziennie. Wygodny narożnik, stół przy którym spożywasz rodzinne obiady czy regały i komody, w których przechowujesz swoje rzeczy. Wiemy, że wybór odpowiednich mebli to codzienny uśmiech na twarzy każdego domownika.

Domowanie to przeniesienie doświadczenia i relacji zbudowanych latami i tysiącami sprzedanych mebli do sieci.

Newsletter

Bądź na bieżąco z wszystkimi nowinkami i promocjami, które nieustannie przygotowujemy z myślą o Domownikach.