Meble Black Red White

Meble Black Red White

       Marka Black Red White jest jedną z największych i najpopularniejszych grup meblarskich, producentów, a także dystrybutorów w całej Polsce. Jej udział w sprzedaży wartościowej to aż 20 procent. BRW na rynku polskim działa od przeszło trzydziestu lat. Zbudowała w tym czasie niezwykle szeroki i bogaty asortyment, po to, aby każdy z klientów, znalazł produkt w pełni odpowiadający jego gustom i oczekiwaniom. Sukces marki osiągnięty został nie tylko dzięki bogatemu wzornictwu, ale także konkurencyjnym cenom, które są aktualnie jednym, z najczęściej rozważanych aspektów podczas zakupu mebli. Black Red White S.A. łączy aż jedenaście spółek, z czego pięć to podmioty polskie, zaś pozostałe rozwijają się poza granicami naszego kraju. Łączna liczba zakładów to 19. Każda z fabryk posiada własną logistykę, parki maszynowe, transport, a także magazyny, o łącznej powierzchni 160 000m2.

BRW Meble

Marka wychodzi z założenia, że tylko zróżnicowana i różnorodna oferta jest kluczem do sukcesu. Bogaty asortyment oferuje meble dostosowane do wielu pomieszczeń:

  • Meble pokojowe
  • Meble kuchenne
  • Meble tapicerowane
  • Szafy i garderoby
  • Meble na wymiar
  • Stoły i krzesła
  • Materace
  • Asortyment wyposażenia wnętrz

Szeroka oferta sprawia, że każdy, nawet najmniejszy kąt domu czy mieszkania, będzie w pełni funkcjonalny i praktyczny.

Markę Black Red White znaleźć można aż w siedemdziesięciu salonach, znajdujących się na terenie całej Polski, zarówno w dużych miastach, jak i tych mniejszych, po to, aby klient z łatwością znalazł poszukiwany przez siebie produkt. Największe salony znajdują się We Wrocławiu, Łodzi, Warszawie, Zabrzu, Będzinie, Chorzowie, Bydgoszczy, Gdańsku, Lublinie, Poznaniu, Rzeszowie i Krakowie. Asortyment dostępny jest także w sklepach partnerskich i punktach multibrandowych. BRW to nie tylko polski rynek. To także wiele państw zagranicznych - Stany Zjednoczone, Hiszpania, Holandia, Belgia, Czechy, Słowacja, Słowenia, Węgry, Rumunia, Łotwa, Litwa, Estonia, Niemcy, Francja, Bułgaria, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Serbia, Grecja, Kirgistan, Mongolia, Wielka Brytania, Japonia, Izrael, Kanada, Meksyk, Irlandia czy kraje skandynawskie.

BRW - meble odpowiedzialne za środowisko

Niezwykle cennym aspektem, na który producent tworzy duży nacisk, jest ekologia. Nowoczesne rozwiązania pozwolą pracować w dbałości o środowisko, a także racjonalną eksploatację zasobów naturalnych. Wszystkie materiały, używane do produkcji, poddawane są częstym badaniom i analizom, po to, aby spełniać wymogi znajdujące się w rozporządzeniu Unii Europejskiej REACH. Dzięki świadomej produkcji, Narodowa rada ekologiczna w 2008 roku przyznała firmie tytuł „partner polskiej energii” za promowanie nowatorskich rozwiązań na rzecz poprawy środowiska naturalnego.

Błyskawiczna wysyłka

Większość zamówień wysyłamy w 48h

Gwarancja zadowolenia

Najlepiej oceniany sklep meblowy na Zaufane.pl

30 dni na zwrot

Wydłużony czas na zwrot zakupionych produktów dla Domowników

Newsletter

Bądź na bieżąco z wszystkimi nowinkami i promocjami, które nieustannie przygotowujemy z myślą o Domownikach.

Biuro Obsługi Klienta
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń

+48 22 290 00 26
Poniedziałek-Piątek: 1000 - 1700