Cena
Dostępność
Szerokość
Wysokość
Głębokość

Kolekcja Romance

Kolekcja Romance: Nowoczesna Elegancja w Modrzewiu Sibiu i Dębie San Remo

Kolekcja Romance marki Black Red White to propozycja dla tych, którzy poszukują eleganckich mebli do salonu, przedpokoju oraz gabinetu utrzymanych w stylu nowoczesnym i skandynawskim. Kolorystyka modrzewu sibiu jasnego i dębu san remo jasnego tworzy harmonijne połączenie, które wprowadza do wnętrza przyjemną atmosferę naturalnego piękna.

Naturalne Piękno Modrzewu i Dębu: Kolekcja Romance wykorzystuje modrzew sibiu jasny i dąb san remo jasny, tworząc kompozycję inspirowaną naturą. To połączenie drewna o różnych odcieniach nadaje meblom lekkości i subtelności.

Funkcjonalność i Uniwersalność: Składająca się z różnorodnych elementów, takich jak szafy, witryny, komody, meble do przedpokoju, meblościanka, szafka RTV i biurko, kolekcja Romance gwarantuje funkcjonalność i uniwersalność w każdym pomieszczeniu.

Nowoczesny Styl z Elementami Skandynawskimi: Styl nowoczesny kolekcji Romance przeplata się z elementami skandynawskimi, co tworzy wyjątkowe połączenie. Proste formy, jasne kolory i drewniane detale to charakterystyczne cechy tej kolekcji.

Opinie Klientów: Klienci, korzystający z mebli kolekcji Romance, doceniają nie tylko estetyczny wygląd, ale także solidność wykonania. To meble, które spełniają oczekiwania pod względem zarówno designu, jak i praktyczności.

Cechy Charakterystyczne Kolekcji Romance:

  • Kolekcja dedykowana do salonu, przedpokoju oraz gabinetu
  • Kolorystyka modrzew sibiu jasny + dąb san remo jasny
  • Elementy kolekcji: szafy, witryny, komody, meble do przedpokoju, meblościanka, szafka RTV, biurko
  • Proste formy, jasne kolory i drewniane detale
  • Nowoczesna elegancja w połączeniu z elementami skandynawskimi

Błyskawiczna wysyłka

Większość zamówień wysyłamy w 48h

Gwarancja zadowolenia

Najlepiej oceniany sklep meblowy na Zaufane.pl

30 dni na zwrot

Wydłużony czas na zwrot zakupionych produktów dla Domowników

Loading...