Cena
Dostępność
Szerokość
  • 49cm -142cm

Wysokość
  • 18cm -206cm

Głębokość
  • 4cm -200cm

Długość
  • 205cm -205cm

Kolekcja Denim

Kolekcja Denim

            Kolekcja Denim to nowoczesna propozycja, którą znaleźć można w ofercie jednego z największych producentów meblowych, jakim są Meble Wójcik. Meble Denim to kolekcja, która składa się z wielu, zróżnicowanych pod względem wielkości i kształtu brył, które pozwolą zaprojektować gustowny, a jednocześnie funkcjonalny pokój młodzieżowy czy też dziecięcy.

            Prosty kształt, podkreślony wybarwieniem jasnego drewna, o zimnym odcieniu, połączony został ze wstawkami w kolorze szarości, a także skórzanymi uchwytami oraz frontami, których barwa imituje kratkę, dzięki czemu bryły nie wyglądają banalnie, a modnie i nowocześnie.

            W kolekcji Denim, oprócz klasycznych brył, takich jak łóżka, szafa czy komoda, znajdziemy także praktyczne dostawki, wezgłowie czy też oświetlenie, dostępne w opcji za dopłatą. Ze względu na uniwersalną kolorystykę, meble Denim dostępne w ofercie pasować będą zarówno do jasnych i przestronnych wnętrz, jak i tych, w których dominują ciemne barwy.

            Kolekcja Denim Wójcik to nie tylko nowoczesny design i funkcjonalność. To także trwałe i solidne wykonanie, z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, które są częstym czynnikiem, wpływającym na zniszczenia, w dziecięcych pokojach. Wielość przestrzeni, stworzonej do przechowywania zabawek, odzieży czy też artykułów szkolnych, gwarantuje, iż w pomieszczeniach zapanuje ład oraz harmonia.

            Chcąc poznać jeszcze więcej zalet, które posiada kolekcja Denim, zapoznaj się z poszczególnymi bryłami na naszej internetowej stronie meblowej domowanie.pl. Służymy pomocą w wyborze idealnych brył, z którymi stworzysz ponadczasowe wnętrze.

Błyskawiczna wysyłka

Większość zamówień wysyłamy w 48h

Gwarancja zadowolenia

Najlepiej oceniany sklep meblowy na Zaufane.pl

30 dni na zwrot

Wydłużony czas na zwrot zakupionych produktów dla Domowników

Loading...