Lenart Meble

Oryginalne meble od Lenart!

Marka Lenart (dawniej Dig-Net) to szanowany polski producent mebli skrzyniowych z tradycją sięgającą 1992 roku. W swojej ofercie posiada meble m.in. do pokoju dziennego, jadalni, sypialni jak również kolekcje do pokoju dziecięcego i młodzieżowego, które cieszą się nieustannym wzrostem popularności. 

Rodzinna spółka założona została w 1992 roku. Swój sukces zawdzięcza nowoczesnym systemom logistycznym oraz wykwalifikowanej kadrze, która stale podnosi swoje umiejętności, co pozwala skutecznie konkurować na europejskim rynku meblowym. 

Charakterystycznymi cechami mebli Lenart są niesamowite wzory odpowiadające najnowszym trendom oraz szeroka gama mebli pozwalająca na pomysłowe i funkcjonalne zaaranżowanie Twojego wnętrza. Meble Lenart mają w swoich wartościach mocno zapisane dbanie o środowisko naturalne oraz podkreśla praktyczność swoich produktów. Dzięki modułowej budowie każda kolekcja jest w stanie elastycznie dopasować się do wielkości Twojego pomieszczenia. Nad atrakcyjnością mebli pracuje zespół, który czujnie stara się poprawiać wszelkie możliwe niuanse oraz dąży do uzyskania perfekcyjnego komfortu codziennego użytkowania. Meble Lenart nie tylko są funkcjonalne, ale również cieszą oczy Domowników na co dzień.

Dom to schronienie oraz azyl, zapewniający nam odpoczynek po ciężkim dniu pracy. Warto zatem, aby był przytulnie urządzony. Meble Lenart oferują różnorodne komody, witryny, szafy i biurka, które dzięki modułowej budowie można dowolnie komponować, w zależności od potrzeb i gustu, co pozwoli stworzyć indywidualną aranżację. Bogata gama kolorystyczna mebli Lenart gwarantuje znalezienie brył, które pasować będą zarówno do stylu klasycznego, rustykalnego, modernistycznego, jak i skandynawskiego, pozostawiając dowolność wyboru.  

Stałe wykorzystanie nowoczesnych systemów logistycznych, rozwój parku maszynowego pozwala nadążyć za dynamicznie rozwijającym się rynkiem meblowym i zmieniającymi się trendami. Marka współpracuje wyłącznie z wyselekcjonowanymi dostawcami materiałów, gdyż stawia na solidne wykonanie oraz trwałość brył przez wiele długich lat. 

Stały rozwój i wysokie przywiązanie do nowoczesnego designu spowodowały, że Meble Lenart wyróżniono wieloma nagrodami, takimi jak: Diamenty Meblarstwa 2018 za kolekcję CLARO, MOVE i DENTRO. Jest też pięciokrotnym laureatem nagrody Międzynarodowych Targów Poznańskich - Acanthus Aureus - za najlepsze rozwiązania architektoniczne i graficzne sprzyjające bezpośredniej komunikacji z klientem.

Ich najnowsza kolekcja BORGA została laureatem prestiżowej nagrody Diament Meblarstwa 2022.

Zatem jeśli poszukujesz mebli, które zaskoczą Cię nowoczesnymi rozwiązaniami, a jednocześnie posłużą Ci przez wiele długich lat, zachęcamy do zapoznania się z ofertą proponowaną przez Meble Lenart, w której z całą pewnością znajdziesz produkt stworzony z myślą o Tobie!

Domowanie Opinie z ekomi-pl.com

Błyskawiczna wysyłka

Większość zamówień wysyłamy w 48h

Gwarancja zadowolenia

Najlepiej oceniany sklep meblowy na Zaufane.pl

30 dni na zwrot

Wydłużony czas na zwrot zakupionych produktów dla Domowników

Newsletter

Bądź na bieżąco z wszystkimi nowinkami i promocjami, które nieustannie przygotowujemy z myślą o Domownikach.