Cena
Dostępność
Szerokość
  • 40cm -179cm

Wysokość
  • 38cm -212cm

Głębokość
  • 28cm -91cm

Kolor meble twarde

Witryny idealne dla Twojego pomieszczenia!

Każde z Twoich pomieszczeń obecnych w domu pełni określoną funkcję i dlatego właśnie nasze witryny idealnie nadadzą się do każdego pomieszczenia! Mogą one pełnić tylko i wyłącznie rolę praktyczną, jako wyjątkową gablotę na różnego rodzaju drobiazgi, czy też stricte dekoracyjną. Jeśli więc chcesz, aby Twoi goście za każdym razem zachwycali się Twoimi pięknymi kolekcjami, czy przedmiotami obecnymi za szklaną gablotą – to trafiłeś kapitanie, zobacz nasze propozycje witryn!

Jeśli pragniesz wyeksponować w swoim pokoju dziennym rzeczy dla Ciebie wartościowe i do których masz wielki sentyment i jakich nie chcesz zamkniętych mieć w szafkach, to właśnie witryna wspaniale je zaprezentuje i dodatkowo ochroni je przed kurzem. Warto również zwrócić uwagę na niezwykłą funkcjonalność witryn, to nie tylko osobliwa dekoracja, lecz również praktyczny element wyposażenia domowego, co zapewni Ci zachowanie odpowiedniego ładu i porządku w Twoim wnętrzu. Dzięki witrynom spełnisz swoje aranżacyjne marzenia, sprawdź, co mamy w ofercie!

Sprawdź nasze witryny i wybierz odpowiednią dla swojej aranżacji!

Na rynku jest dostępnych bardzo wiele witryn o zróżnicowanej formie, szczególnie w naszej ofercie – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Nie istotne, czy dysponujesz klasycznym, czy nowatorskim wnętrzem, witryny od nas z pewnością kapitalnie wpisują się w każdą aranżację. W obu wariantach bardzo dobrze odgrywają swoją rolę właśnie przeszklone gabloty, w każdych pokojach będą tworzyć oryginalną ozdobę! To jednocześnie pojemna i niezwykle estetyczna ozdoba całego pokoju.

U nas znajdziesz całą masę przeróżnych modeli, tych mniej popularnych i tych bardziej obleganych witryn. To wszystko zależy od Ciebie i Twojej inwencji twórczej, możesz zdecydować się na całkowicie przeszkloną witrynę, lub taka z wydzielonymi nieprzezroczystymi szafkami. W każdym z wnętrz genialnie spiszą się właśnie takie gabloty, będą one bardzo wyjątkowym elementem przykuwającym wzrok w Twoim pomieszczeniu! Najważniejsze jest jednak to, aby daną witrynę dopasować do swojego pokoju, gabarytem i stylistyką. Kolejnym ważnym elementem, którego nie należy pomijać, jest oświetlenie, odpowiednio dopasowane bardzo dobrze wyeksponuje całą zawartość za szybą.

Jeśli Twoje pomieszczenie jest utrzymane w finezyjnej, tradycyjnej i delikatnej aranżacji, to bardzo dobrze w jego cztery ściany wpisze się witryna o lekkiej konstrukcji wsparta na nóżkach, z kolei w tych pokojach, które mają większy temperament, bardzo dobrze będzie wyglądać model o prostej formie z wysublimowanymi zdobieniami.

Stwórz za pomocą witryn idealne i eleganckie wnętrze

Poszerz swoja wnętrzarską wizję i wyobrażenia i postaw na niezwykle funkcjonalną i estetyczną ozdobę w swoim domu, jaką jest właśnie witryna. Może ona pełnić funkcję kredensu, regaliku na książki, czy po prostu być świetną oprawą dla Twoich dekoracji, jakie pragniesz pokazywać. Taki mebel bardzo dobrze będzie się sprawował w wielu pomieszczeniach, ponieważ w każdym z nich możesz znaleźć przeznaczenie dla swojej gabloty. Warto zwrócić uwagę na ten element wyposażenia, gdyż w bardzo ciekawy sposób, ekspozycyjno – dekoracyjny możesz zagospodarować wolna przestrzeń!

Błyskawiczna wysyłka

Większość zamówień wysyłamy w 48h

Gwarancja zadowolenia

Najlepiej oceniany sklep meblowy na Zaufane.pl

30 dni na zwrot

Wydłużony czas na zwrot zakupionych produktów dla Domowników

Loading...