Cena
Dostępność
Szerokość
  • 0cm -228cm

Wysokość
  • 17cm -216cm

Głębokość
  • 22cm -211cm

Długość
  • 39cm -232cm

Helvetia Wieruszów

HM Helvetia Wieruszów powstała w 1991 roku i jest częścią międzynarodowego holdingu meblowego – IMS Group. Już od 20 lat cieszy nabywców, projektując meble do salonu, pokoju dziennego, sypialni, jadalni, a także pokoju młodzieżowego czy też przedpokoju. Rozpoczynając działalność marka Helvetia Wieruszów specjalizowała się w meblach dedykowanych do sypialni - aktualnie posiada około 120 kolekcji wykonywanych w około 80 rozmaitych opcjach wykończeniowych. Do produkcji mebli Helvetia Wieruszów używa tylko wysokojakościowych materiałów, takich jak płyta laminowana, płyta MDF, płyta wysoki połysk, szkło oraz folia finish. Każdy z wymienionych gwarantuje wieloletnią odporność na działanie szkodliwych efektów zewnętrznych, co pozwoli utrzymać meble w doskonałym stanie przez wiele lat.

Produkty oferowane przez Helvetia Wieruszów są popularne nie tylko w Polsce, ale także we wszystkich krajach europejskich, a nawet w Azji – Kazachstanie, Uzbekistanie, Mongolii oraz w Ameryce Północnej – USA i Kanadzie. Wszystko to dzięki wysokiej jakości połączonej z ciekawym i modnym designem zachwycającym wiele pokoleń.

Firma może pochwalić się także imponującymi liczbami – zatrudnia prawie 500 osób, a jej zakłady zajmują 9500 m2 powierzchni produkcyjnej oraz 5500 m2 powierzchni magazynowej. W ciągu miesiąca zużywa aż 2600 m3 płyty wiórowej, odpowiadającej 18 ha. Takie wyniki produkcyjne świadczą o niezaprzeczalnym zaufaniu, jakim obdarzyli ją klienci.

Za jakość oraz rozmaitość produktów odpowiada wykwalifikowana załoga, nowoczesne technologie oraz zamiłowanie do wartości jakie są wyznawane przez firmę. Helvetia Wieruszów to meble produkowane z pasją, które w pełni odpowiadają na zróżnicowane gusta nabywców zarówno w Polsce jak i na świecie. 

Postaw na meble Helvetią Wieruszów, a stworzysz funkcjonalne i ciekawie zaaranżowane mieszkanie, które nie wyjdzie z mody przez długie lata. Zapoznaj się z bogatym asortymentem marki i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Błyskawiczna wysyłka

Większość zamówień wysyłamy w 48h

Gwarancja zadowolenia

Najlepiej oceniany sklep meblowy na Zaufane.pl

30 dni na zwrot

Wydłużony czas na zwrot zakupionych produktów dla Domowników

Loading...