Cena
Dostępność
Szerokość
  • 50cm -144cm

Wysokość
  • 20cm -202cm

Głębokość
  • 24cm -98cm

Długość
  • 210cm -210cm

Kolekcja Arkina

Kolekcja Arkina

            Urządzenie pokoju nastolatka to nie lada wyzwanie. Jeśli właśnie stanąłeś przed wyborem kolekcji, która odpowie na każde młodzieńcze potrzeby, to kolekcja Arkina, marki Forte, będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

            Kolekcję Arkina wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość wykonania, dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal, a także bogate wzornictwo. Z całą pewnością zapunktuje to w pokoju najmłodszych, ponieważ to u nich najłatwiej o wszelkie otarcia, zadrapania czy też inne uszkodzenia mechaniczne.

            Warto również zwrócić uwagę na wybarwienie kolekcji Arkina. Naturalny dąb, w połączeniu z subtelną bielą symbolizuje spokój, a także wprowadza uporządkowanie. Uniwersalna kolorystyka, powoduje, iż mebel ten wpasuje się zarówno w wymagający gust dziewczynek, jak i prostotę chłopców. Jeśli mowa o porządkach, to kolejną zaletą kolekcji Arkina jest to, iż znajdziemy w niej wiele brył, które pomogą posegregować odzież, bieliznę, artykuły szkolne czy też zabawki. Olbrzymia szafa narożna, bądź biała szafa ubraniowa z całą pewnością pomieści garderobę najmłodszych domowników, a wygodne i duże łóżko pozwoli na wypoczynek i stworzy istną oazę spokoju.

Nowoczesna i nieszablonowa gama mebli Arkina to nie tylko proste bryły, służące do przechowywania. To także funkcjonalność i  piękno, które przyciągnie wzrok nie tylko najmłodszych domowników, ale także ich rodziców. Zatem jest ona doskonałą propozycją na urządzenie pokoju młodzieżowego.

Zapoznaj się z wieloma elementami kolekcji Arkina Forte i zaprojektuj pokój marzeń!

Błyskawiczna wysyłka

Większość zamówień wysyłamy w 48h

Gwarancja zadowolenia

Najlepiej oceniany sklep meblowy na Zaufane.pl

30 dni na zwrot

Wydłużony czas na zwrot zakupionych produktów dla Domowników

Loading...