Stoły okrągłe

JOSEPH stół rozkładany biały (2p 1szt) JOSEPH stół rozkładany biały (2p 1szt) 2
  • -5%
Produkt dostępny ponownie u producenta od 2021-09-15
Stoły drewniane
JOSEPH stół rozkładany biały (2p 1szt)
V-CH-JOSEPH-ST
1 268 zł 1 335 zł
Szerokość
90 cm
Wysokość
77 cm
Długość
150 cm
2021-09-15
EMBOS stół czarny / złoty (2p 1szt) EMBOS stół czarny / złoty (2p 1szt) 2
  • -5%
Produkt dostępny ponownie u producenta od 2021-08-31
Stoły szklane i mdf
EMBOS stół czarny / złoty (2p 1szt)
V-CH-EMBOS-ST
726 zł 764 zł
Szerokość
120 cm
Wysokość
75 cm
Długość
120 cm
2021-08-31
ARTEMON stół rozkładany popielaty marmur ARTEMON stół rozkładany popielaty marmur 2
  • -5%
Produkt dostępny ponownie u producenta od 2021-07-05
Stoły szklane i mdf
ARTEMON stół rozkładany popielaty marmur (3p 1szt)
V-CH-ARTEMON-ST
2 275 zł 2 395 zł
Szerokość
90 cm
Wysokość
76 cm
Długość
160 cm
2021-07-05
Wyświetla 1-24 do 42 produkt(ów)

Wyjątkowe i stylowe Stoły okrągłe idealne dla każdego wnętrza!

Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że kształt i model konkretnego stołu, będzie determinował wiele elementów wyposażenia domowego w Twoim wnętrzu. Stoły okrągłe to bardzo modne i stylowe rozwiązanie, idealne dla każdego eleganckiego pomieszczenia. Sęk w tym, że z reguły taka forma stołu wymaga więcej przestrzeni, niż klasyczny ścięty blat. Stół okrągły najlepiej sprawdzi się w bardziej przestronnych wnętrzach, jednak nie należy wykluczać jego posiadania z tych o mniejszej powierzchni pokoi. Jedna z najbardziej docenianych pod względem funkcjonalności cech okrągłego stołu, jest to, że wszyscy siedzący przy nim ludzie, mogą ze sobą swobodnie rozmawiać.

W naszym sklepie wyszukasz całą masę stołów z okrągłym blatem, możesz być pewny, że nasze wszystkie elementy wyposażenia domowego są najlepszej jakości i wykonane z niezwykle trwałych, solidnych i sprawdzonych materiałów i surowców. Stoły okrągłe występują u nas w różnych formach i kolorach – z pewnością wyszukasz model, który idealnie będzie się komponował z cała Twoja aranżacją. Przekonaj się sam i sprawdź co mamy Ci do zaoferowania!

To najlepsze rozwiązanie dla każdego klasycznego i nowoczesnego pomieszczenia – stół okrągły

Nie istotne, czy posiadasz klasyczne, czy bardziej nowoczesne pomieszczenie, nasz okrągły stół bez problemu stworzy spójna kompozycje z niemalże każdą aranżacją. Kiedy pragniesz usadzić gości przy okrągłym stole, musisz pamiętać o odpowiednich odstępach, ponieważ będą one znacznie większe, niż w przypadku klasycznych kwadratowych blatów. Na zaokrąglonych stołach, wszelkiego rodzaju dekoracje i ozdoby prezentują się znacznie lepiej i bardziej elegancko, niż na tradycyjnych, bardziej popularnych ściętych modelach. Każdy z naszych stołów jest wykonany z najwyższą precyzją i dokładnością. Nie musisz się więc martwić o to, że mebel nie wytrzyma z Tobą długo, ponieważ jego jakość będzie wątpliwa. W Domowanie posiadamy tylko produkty najwyższej jakości, które stworzone zostały z jak najlepszych surowców przez specjalistów w dziedzinie stolarki – przekonaj się sam!

Stół okrągły to nie tylko wysublimowany i stylowy element wyposażenia domowego posiada on również szereg praktycznych zastosowań. Stół z okrągłym blatem zdecydowanie poszerzy grono Twoich rozmówców, dzięki odpowiedniej budowie i kształcie mebla, wszyscy siedzący przy stole widzą siebie nawzajem i mogą ze sobą swobodnie rozmawiać. Pełna integracja przy jednym stole podczas wyjątkowych spotkań rodzinnych czy tych ze znajomymi, będzie znacznie bardziej komfortowe, niż nieustanne wychylanie się, czy podchodzenie do kogoś.

Sprawdź, jak wiele stołów okrągłych mamy w naszej ofercie i wybierz model dla siebie!

Stół okrągły zapewni Ci znacznie lepszy zakres ruchów niż w przypadku tradycyjnego modelu. Okrągłe stoły prezentują się naprawdę stylowo i idealnie komponują się z klasycznymi i nowoczesnymi aranżacjami. To bardzo wyjątkowy i niezwykle potrzebny element każdego wyposażenia domowego. Okrągłe blaty z powodzeniem możesz pokryć znacznie większą liczbą dekoracji w konkretnym stylu, ponieważ nie zabiorą one tyle wolnej przestrzeń, tak jak to ma miejsce w przypadku tradycyjnych form.

Decydując się na okrągły stół, musisz wiedzieć, że zajmie on znacznie więcej przestrzeni niż te w prostokątnych formach. Stół okrągły znacznie częściej wybierany jest do wielu pomieszczeń, głównie ze względu na swoje walory estetyczne, ale i również funkcjonalność. Aranżacja, jaką komponujesz razem z okrągłym stołem, z pewnością będzie tworzyła zjawiskową i elegancką kompozycję, sprawdź już teraz, jakie propozycje tych wyjątkowych mebli przygotowaliśmy specjalnie dla Twoich potrzeb!