Fotele masujące

Aktywne filtry

Rozkładany fotel z funkcją masażu Desert beżowy
Rozkładany fotel z funkcją masażu Desert beżowy
1 077,78 zł 1 633,00 zł
 • -34%
 • -34%
 • Wysyłka 48H
Rozkładany fotel Desert szary
Rozkładany fotel Desert szary
1 077,78 zł 1 633,00 zł
 • -34%
 • -34%
 • Wysyłka 48H
Rozkładany fotel Dune z funkcją masażu beżowy
Rozkładany fotel Dune z funkcją masażu beżowy
1 191,96 zł 1 806,00 zł
 • -34%
 • -34%
 • Wysyłka 48H
Masujący fotel Dune z podnóżkiem cappucino
Masujący fotel Dune z podnóżkiem cappucino
1 166,22 zł 1 767,00 zł
 • -34%
 • -34%
 • Wysyłka 48H
Masujący fotel Dune z podnóżkiem beżowy
Masujący fotel Dune z podnóżkiem beżowy
1 166,22 zł 1 767,00 zł
 • -34%
 • -34%
 • Wysyłka 48H
Nowoczesny fotel masujący Gorge w kolorze szarym
Nowoczesny fotel masujący Gorge w kolorze szarym
2 570,04 zł 3 894,00 zł
 • -34%
 • -34%
 • Wysyłka 48H
Nowoczesny fotel masujący Gorge w kolorze beżowym
Nowoczesny fotel masujący Gorge w kolorze beżowym
2 570,04 zł 3 894,00 zł
 • -34%
 • -34%
 • Wysyłka 48H
Rozkładany fotel Dune z funkcją masażu szary
Rozkładany fotel Dune z funkcją masażu szary
1 191,96 zł 1 806,00 zł
 • -34%
 • -34%
Masujący fotel Dune z podnóżkiem szary
Masujący fotel Dune z podnóżkiem szary
1 166,22 zł 1 767,00 zł
 • -34%
 • -34%
Masujący fotel Dune z podnóżkiem czarny
Masujący fotel Dune z podnóżkiem czarny
1 166,22 zł 1 767,00 zł
 • -34%
 • -34%

Odkryj Świat Relaksu i Komfortu Dzięki Fotelom Masującym

Fotel masujący to nie tylko mebel – to oaza spokoju, odpoczynek i odprężenie, które możesz mieć w zaciszu własnego domu. W dzisiejszym zabieganym świecie, gdzie stres i napięcie są często nieodłącznymi towarzyszami, fotel z funkcją masażu staje się niezastąpionym narzędziem dbania o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne.

W naszym artykule zapoznamy Cię z fascynującym światem tych foteli – od ich różnorodności i funkcjonalności, po zalety korzystania z nich oraz wskazówki, jak wybrać idealny model dopasowany do Twoich potrzeb. Dowiesz się, jaki rodzaj fotela jest dostępny na rynku, jakie korzyści możesz czerpać z jego regularnego użytkowania, oraz dlaczego warto zainwestować w ten wyjątkowy produkt do domowego użytku.

Przygotuj się na podróż przez świat relaksu i odprężenia, gdzie fotel masujący stanie się Twoim sprzymierzeńcem w walce ze stresem, bóle pleców i codziennymi napięciami. Gotowy? Zanurzmy się więc w wygodne siedzisko i rozpocznijmy naszą podróż po świecie foteli masujących.

Co to jest fotel masujący?

Fotel masujący to specjalnie zaprojektowane siedzisko, które wyposażone jest w mechanizmy umożliwiające wykonywanie sesja masażu różnych partii ciała. Jest to produkt, który pozwala na relaks i odpoczynek poprzez aplikację różnych technik masażu, które mogą być dostosowane do indywidualnych preferencji użytkownika.

Fotele masujące są często wykorzystywane w celu złagodzenia napięć mięśniowych, redukcji stresu oraz ulgi od bólu pleców. Mogą być stosowane zarówno w domowych warunkach, jak i w profesjonalnych salonach masażu. W zależności od modelu fotel masujący może oferować różnorodne funkcje masażu, takie jak masaż pleców, stóp, ramion czy nawet masaż w pozycji zero gravity. Bez wątpienia można powiedzieć, że te fotele podnoszą jakość życia.

Jakie rodzaje foteli masujących można znaleźć na rynku?

Na rynku można znaleźć różnorodne rodzaje foteli masujących ciało, które różnią się funkcjonalnościami, rozmiarem, stylem oraz przeznaczeniem. Oto kilka głównych rodzajów foteli do masażu:

 1. Fotele do użytku domowego: Są to najpopularniejsze i najbardziej dostępne modele, przeznaczone do użytku w domowym zaciszu. Zazwyczaj są one kompaktowe, łatwe w obsłudze i oferują różnorodne funkcje masażu, takie jak masaż pleców, masaż stóp, masaż ramion, a także regulowany podnóżek i programy masażu.

 2. Fotele profesjonalne: Te fotele są często spotykane w profesjonalnych salonach masażu, spa oraz gabinetach terapeutycznych. Są bardziej zaawansowane technologicznie i mogą oferować szerszy zakres funkcji masażu, dostosowanych do potrzeb klientów.

 3. Fotele z funkcją "masaż stóp": Te fotele skupiają się głównie na masażu stóp i często posiadają specjalne rolki i poduszki do masażu podeszew. Mogą być wyposażone w dodatkowe funkcje, takie jak podgrzewanie stóp czy regulacja intensywności masaż.

 4. Fotele z regulowanym podnóżkiem: Te fotele pozwalają użytkownikom dostosować wysokość i kąt nachylenia podnóżka, co pozwala optymalnie ustawić pozycje ciało podczas masażu.

 5. Fotele z ramionami masującymi: Te modele foteli posiadają specjalne mechanizmy do masażu ramion, co umożliwia kompleksową relaksację i ulgę dla mięśni.

 6. Fotele z funkcją masażu w pozycji zero gravity: Te zaawansowane fotele pozwalają użytkownikowi na relaks w pozycji zero gravity, co minimalizuje obciążenie kręgosłupa i zapewnia głębszą relaksację.

Wybór konkretnego rodzaju z oferty foteli z funkcją masażu zależy od indywidualnych preferencji, potrzeb oraz dostępnego budżetu.

Jak wybrać idealny fotel do masażu?

Wybór idealnego fotela z funkcją masażu może być trudny, ale z kilkoma krokami możesz dokonać świadomego wyboru, który spełni Twoje potrzeby. Oto kilka kroków, które warto rozważyć:

 1. Zidentyfikuj swoje potrzeby: Zastanów się, jakie oczekiwania masz wobec swojego fotela. Czy potrzebujesz ulgi od bólu pleców, redukcji stresu, czy może relaksu po ciężkim dniu pracy? Wybierz fotel, który oferuje funkcje masażu odpowiadające Twoim potrzebom.

 2. Rozważ dostępne funkcje: Przejrzyj dostępne funkcje masażu oferowane przez różne modele foteli. Czy potrzebujesz masażu pleców, stóp, ramion, czy może masaż w pozycji zero gravity? Upewnij się, że wybrany fotel posiada funkcje, które najlepiej odpowiadają Twoim preferencjom.

 3. Sprawdź regulacje: Jeśli zależy Ci na indywidualnym dopasowaniu masażu do Twoich potrzeb, zwróć uwagę na regulacje intensywności, kierunku i szybkości masażu oferowane przez fotel. Upewnij się, że możesz łatwo dostosować ustawienia do swoich preferencji.

 4. Wybierz odpowiedni rozmiar: Upewnij się, że wybrany fotel masujący będzie odpowiednich rozmiarów i proporcji, aby zapewnić Ci wygodę podczas użytkowania. Zwróć uwagę na jego wymiary, szczególnie jeśli masz ograniczoną przestrzeń w domu.

 5. Sprawdź jakość wykonania: Ważne jest, aby wybrać fotel wykonany z wysokiej jakości materiałów, które będą trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Przejrzyj opinie innych klientów, aby dowiedzieć się, jak dany model sprawdza się w praktyce.

 6. Skonsultuj się z ekspertem: Jeśli masz wątpliwości lub potrzebujesz dodatkowej pomocy przy wyborze, skonsultuj się z ekspertem w sklepie z fotelami. Specjalista może udzielić Ci fachowej porady i pomóc znaleźć idealny model odpowiedni dla Ciebie.

Pamiętaj, że wybór idealnego fotela do masażu zależy głównie od Twoich osobistych preferencji, potrzeb oraz budżetu. Starannie przeanalizuj dostępne opcje i wybierz fotel do masażu, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania i zapewni Ci maksymalny komfort i relaks.

Jakie są funkcje masażu oferowane przez fotele masujące?

Fotele masujące mogą być wyposażone w różnorodne funkcje, które umożliwiają dostosowanie masażu do indywidualnych preferencji użytkownika. Oto kilka powszechnych funkcji, które można znaleźć w fotelach masujących:

 1. Masaż pleców: To jedna z podstawowych funkcji, które oferują fotele masujące. Mechanizmy masujące wbudowane w oparcie fotela zapewniają masaż różnych obszarów pleców, co umożliwia złagodzenie napięcia mięśni i redukcję bólu.

 2. Masaż stóp: Niektóre fotele masujące posiadają specjalne rolki i poduszki do masażu, które zapewniają relaksujący masaż stóp. Może być szczególnie korzystny po długim dniu stania lub intensywnym wysiłku fizycznym.

 3. Masaż ramion: Niektóre modele foteli masujących wyposażone są w mechanizmy masujące również ramiona użytkownika. Ten rodzaj masażu może pomóc w rozluźnieniu napiętych mięśni ramion, poprawić krążenie krwi i zredukować stres.

 4. Regulacja intensywności masażu: Większość foteli masujących umożliwia regulację intensywności masażu, co umożliwia użytkownikowi dostosować siłę i głębokość masażu do swoich preferencji i potrzeb.

 5. Regulacja szybkości masażu: Niektóre modele foteli masujących oferują możliwość regulacji szybkości masażu, co pozwala na dostosowanie tempa masażu do indywidualnych preferencji użytkownika.

 6. Masaż w różnych technikach: Fotele masujące mogą oferować masaż w różnych technikach, takich jak masaż shiatsu, masaż wibracyjny, masaż pneumatyczny czy masaż tłokowy. Każda z tych technik ma swoje unikalne zalety i może być stosowana w zależności od preferencji użytkownika.

 7. Automatyczne programy masażu: Wiele foteli masujących posiada predefiniowane programy masażu, które mogą być dostosowane do konkretnych potrzeb i preferencji użytkownika. Programy te często obejmują różne kombinacje technik masażu i są zaprojektowane tak, aby zapewnić kompleksową relaksację i ulgę od napięcia mięśniowego.

 8. Pozycja zero gravity: Zaawansowane modele foteli masujących oferują funkcję masażu w pozycja zero gravity, która pozwala na maksymalne odprężenie i redukcję obciążenia kręgosłupa poprzez symulację bezgrawitacyjnego środowiska.

Te funkcje mogą być wykorzystywane w różnych konfiguracjach, w zależności od modelu i producenta. Wybór konkretnych funkcji zależy od indywidualnych preferencji i potrzeb użytkownika.

Jakie są zalety korzystania z fotela masującego?

Redukuje stres i napięcia mięśniowe

Regularne korzystanie z fotela do masażu pomoże się zrelaksować i może przyczynić się do redukcji stresu oraz ulgi od napięcia mięśniowego po całym dniu pracy.

Ulga od bólu pleców, szyi i dolegliwości kręgosłupa

Masaż kręgosłupa i pleców wykonywany przez fotel masujący może przynieść ulgę od bólu pleców i poprawić ogólną kondycję kręgosłupa.

Zwiększenie komfortu

Fotel masujący pozwala na relaks i odprężenie w domowym zaciszu, co przyczynia się do poprawy jakości życia i zdrowia psychicznego.

Możliwość korzystania w domowej siłowni

Dla osób aktywnych fizycznie fotel masujący może stanowić idealne rozwiązanie do odpoczynku i regeneracji mięśni po intensywnym treningu w siłowni.

Profesjonalne masaże w zaciszu domu

Dzięki funkcjom masażu oferowanym przez fotel można cieszyć się profesjonalnymi masażami, we własnym domu, bez konieczności wizyty u masażysty czy w prywatnym spa.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są popularne kolory dostępne w fotelach masujących?

Fotele masujące są dostępne w różnorodnych kolorach, takich jak czarny, brązowy, szary czy kremowy, co pozwala dopasować je do wystroju wnętrza.

Z czego są wykonane fotele z funkcją masażu?

Fotele masujące mogą być wykonane z różnych materiałów, w zależności od modelu, producenta oraz oczekiwań klienta. Oto kilka powszechnie stosowanych materiałów, z których mogą być wykonane fotele masujące:

 1. Skóra naturalna: Fotele masujące wykonane z prawdziwej skóry są uważane za luksusowe i eleganckie. Skóra naturalna jest trwała, miękka i odporna na uszkodzenia, co sprawia, że fotele z tego materiału mogą służyć przez wiele lat. Jednak są one zazwyczaj droższe niż fotele z innymi materiałami.

 2. Skóra ekologiczna: Skóra ekologiczna jest syntetycznym materiałem, który imituje wygląd i teksturę prawdziwej skóry. Jest łatwa w pielęgnacji, trwała i dostępna w różnych kolorach i wzorach. Fotele masujące wykonane z skóry ekologicznej są często bardziej przystępne cenowo niż te z prawdziwej skóry.

 3. Materiały tekstylne: Niektóre fotele masujące mogą być wykonane z materiałów tekstylnych, takich jak bawełna czy poliester. Te materiały są miękkie i łatwe w czyszczeniu, co sprawia, że fotele z takim pokryciem są popularne wśród osób poszukujących wygody i praktyczności.

 4. Materiały syntetyczne: Fotele do masażu mogą być również wykonane z różnych materiałów syntetycznych, które są trwałe, łatwe w utrzymaniu czystości i odporne na uszkodzenia. Mogą to być materiały winylowe lub poliuretanowe, które są stosunkowo tanie i dostępne w różnych kolorach i wzorach.

Warto zaznaczyć, że niezależnie od materiału, ważne jest, aby był on wysokiej jakości i trwały, zapewniając użytkownikowi komfort użytkowania przez długi czas.

Dlaczego warto kupić fotel masujący na Domowanie?

 1. Fotele w atrakcyjnej cenie: W naszym sklepie oferujemy konkurencyjne ceny na szeroki wybór foteli do masażu. Dbamy o to, aby nasze produkty były dostępne dla każdego, dlatego stawiamy na atrakcyjne ceny, które pozostają w zgodzie z wysoką jakością oferowanych przez nas foteli.

 2. Bogaty wybór: Nasz sklep oferuje różnorodne modele foteli, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Bez względu na to, czy szukasz fotela do użytku domowego, czy profesjonalnego modelu do salonu masażu – w naszej ofercie znajdziesz idealny produkt dopasowany do Twoich potrzeb.

 3. Szybka dostawa: Doceniamy, że czekanie na swój nowy fotel masujący może być niecierpliwym oczekiwaniem. Dlatego też, oferujemy szybką dostawę, dzięki której będziesz mógł cieszyć się swoim nowym zakupem w krótkim czasie.

 4. Profesjonalna obsługa klienta: Nasz zespół specjalistów zawsze jest gotowy służyć Ci pomocą i doradą przy wyborze idealnego fotela. Jesteśmy tu, aby odpowiedzieć na Twoje pytania, rozwiać wątpliwości i zapewnić Ci wsparcie na każdym etapie procesu zakupowego.

 5. Gwarancja jakości: Dbamy o to, aby każdy fotel masujący oferowany w naszym sklepie spełniał najwyższe standardy jakości. Dzięki temu możesz mieć pewność, że dokonując zakupu u nas, otrzymujesz produkt solidny, trwały i funkcjonalny.

Zalety zakupu fotela masującego w naszym sklepie są oczywiste – atrakcyjne ceny, bogaty wybór w ofercie sklepu, szybka dostawa, profesjonalna obsługa klienta oraz gwarancja jakości. Daj nam szansę sprawić, że Twoje doświadczenie z zakupem fotela z funkcją masażu będzie wyjątkowe i satysfakcjonujące. Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie znajdziesz idealny własny fotel, który stanie się Twoją strefą ulgi i odprężenia w zaciszu własnego domu.

Odkryj źródło relaksu w fotelu masującym

Fotele do masażu stanowią rewolucyjne rozwiązanie dla osób poszukujących odprężenia i ulgi od codziennego stresu oraz bólu pleców. W naszym artykule przyjrzeliśmy się bliżej temu fascynującemu światu, eksplorując różnorodność rodzajów masujących foteli, ich funkcjonalności oraz zalety.

Dowiedzieliśmy się, że fotele są dostępne w wielu wariantach, z różnymi funkcjami, takimi jak masaż pleców, stóp czy ramion, co pozwala się relaksować i poczuć ulgę od napięcie mięśniowe. Poznaliśmy także korzyści płynące z regularnego korzystania z fotela masującego, w tym redukcja stresu, ulgę od bólu pleców oraz poprawę ogólnej jakości życia i zdrowia psychicznego.

Następnie, omówiliśmy kryteria wyboru idealnego fotela , zwracając uwagę na indywidualne potrzeby użytkownika, jakość wykonania produktu oraz atrakcyjność ceny i szybkość dostawy. W naszym podsumowaniu, podkreśliliśmy również zalety zakupu fotela masującego w naszym sklepie, w tym atrakcyjne ceny, bogaty wybór, szybką dostawę, profesjonalną obsługę klienta oraz gwarancję jakości.

Wierzymy, że nasz artykuł pomógł Ci lepiej zrozumieć świat foteli do masażu oraz wybrać idealny model dopasowany do Twoich potrzeb. Dzięki fotelowi masującemu, możesz cieszyć się chwilami ulgi i odprężenia w zaciszu własnego domu, dbając o swój komfort, zdrowie psychiczne i fizyczne. Niezależnie od tego, czy szukasz sposobu na ulgę od bólu pleców, redukcję stresu czy po prostu chcesz odprężyć się po ciężkim dniu pracy – fotel masujący stanie się Twoim najlepszym sprzymierzeńcem w tej drodze ku lepszemu samopoczuciu i relaksowi.

Fotel masujący stanowi doskonałą alternatywę dla regularnych wizyt w salonie masażu, tworząc prywatne spa w zaciszu własnego mieszkania. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących wygodę i komfort, które chcą zadbać o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne bez konieczności angażowania dodatkowego czasu i wysiłku w podróże do salonu masażu. Dodatkowo, korzystanie z fotela masującego w domowym zaciszu pozwala na większą prywatność i intymność podczas sesji masażu. Dzięki temu, każdy może znaleźć chwilę spokoju i odprężenia w dowolnym momencie, bez względu na pory otwarcia salonów czy dostępność terminów u masażysty.

Błyskawiczna wysyłka

Większość zamówień wysyłamy w 48h

Gwarancja zadowolenia

Najlepiej oceniany sklep meblowy na Zaufane.pl

30 dni na zwrot

Wydłużony czas na zwrot zakupionych produktów dla Domowników

Newsletter

Bądź na bieżąco z wszystkimi nowinkami i promocjami, które nieustannie przygotowujemy z myślą o Domownikach.