Biurka dla dziewczynek

Aktywne filtry

Biurko Story SO-03 Lenart Kolekcja Story
 • Wysyłka 48H
Biurko Luna LN-03 Lenart Kolekcja Luna
 • Wysyłka 48H
Biurko Selene Typ 15
Biurko Selene Typ 15 Szynaka Meble Kolekcja Selene
759,01 zł 894,00 zł
 • -15,1%
 • -15%
 • Wysyłka 48H
Biurko z lustrem Luna Lenart Kolekcja Luna
Toaletka Luna Lenart Kolekcja Luna
869,00 zł
 • Wysyłka 48H
 • Wniesienie gratis - kod WYGODA
Biurko 1D-1S Linate Typ 80 Meble Wójcik Kolekcja Linate
 • -23%
 • -23%
 • Wysyłka 48H
Biurko Selene Typ 14
Biurko Selene Typ 14 Szynaka Meble Kolekcja Selene
528,08 zł 622,00 zł
 • -15,1%
 • -15%
 • Wysyłka 48H
Biurko z nadstawką Luna Lenart Kolekcja Luna
 • Wysyłka 48H
 • Wniesienie gratis - kod WYGODA
Biurko do pokoju młodzieżowego Novi Typ NVIB01 Meble Wójcik
 • -23%
 • -23%
 • Wysyłka 48H
Biurko Angel Typ 80 Meble Wójcik Dąb White Craft
Biurko Angel Typ 80 Meble Wójcik Dąb White Craft
553,63 zł 719,00 zł
 • -23%
 • -23%
 • Wysyłka 48H
Biurko Lenny LY-04 Lenart Meble
Biurko Lenny LY-04 Lenart Meble
569,00 zł
 • Wysyłka 48H
Biurko Plano PN-06 Lenart Meble Kolekcja Plano
 • Wysyłka 48H
Biurko Colt 07 ML Meble
Biurko Colt 07 ML Meble
539,10 zł 599,00 zł
 • -10%
 • -10%
Biurko LAHTI 12 ML Meble Kolekcja Lahti
 • Wysyłka 48H
Biurko Harmony HR-03 Lenart Meble
Biurko Harmony HR-03 Lenart Meble
599,00 zł
Biurko Kendo 02 ML Meble
 • Wysyłka 48H
Biurko Kendo 01 ML Meble
 • Wysyłka 48H
Biurko Snow SNWB21
Biurko Snow SNWB21 Meble Forte Kolekcja Snow
771,54 zł 949,00 zł
 • -177,46 zł
 • -177,46 zł

Biurka dla Dziewczynki: Wybierz Idealne Rozwiązanie dla Twojego Dziecka

Czym wyróżnia się biurko dla dziewczynki?

Biurko dla dziewczynki to specjalnie zaprojektowany mebel, który stanowi dedykowane miejsce do nauki, pracy i zabaw dla dziewcząt w różnym wieku.

Jest to element wyposażenia pokoju dziecinnego, który ma za zadanie nie tylko umożliwić skuteczne odrobienie lekcji, ale także stworzyć komfortową i kreatywną przestrzeń do rozwijania zainteresowań oraz spędzania czasu na różnych aktywnościach.

Biurka dla dziewczyny charakteryzują się zazwyczaj delikatnym designem i pastelowymi kolorami, które przyciągają uwagę młodej użytkowniczki. Mogą być dostępne w różnych rozmiarach, wzorach i stylach, aby można było dopasować je do indywidualnych preferencji dziecka oraz wystroju pokoju.

Ważną cechą w biurkach dla dziewczynki jest także ich funkcjonalność. Wiele modeli posiada regulację wysokości blatu, co umożliwia dopasowanie mebla do wzrostu dziecka oraz zapewnienie odpowiedniej ergonomii podczas nauki czy pracy przy biurku.

Dodatkowo, biurka dla dziewczynki te mogą zawierać różnego rodzaju szuflady, kontenery na przybory, czy z nadstawką, które ułatwiają utrzymanie porządku na biurku oraz przechowywanie niezbędnych przedmiotów.

Biurka młodzieżowe czy biurka szkolne, czyli jakie rodzaje biurek wyróżniamy?

Na rynku dostępne są różnorodne rodzaje biurek dedykowanych dla dziewczynek, które mogą być dostosowane do różnych potrzeb i preferencji użytkowniczek. Poniżej przedstawiam kilka popularnych rodzajów:

 1. Biurko młodzieżowe: Te biurka są przeznaczone dla starszych dziewczynek oraz nastolatek. Biurka młodzieżowe zazwyczaj posiadają bardziej nowoczesny design i mogą zawierać dodatkowe funkcjonalności, takie jak miejsce na laptopa czy zintegrowane gniazdka elektryczne.

 2. Biurka dziecięce: Biurka te są przeznaczone dla młodszych dziewczynek, często w wieku szkolnym. Charakteryzują się kolorowymi i przyjaznymi dla dzieci wzorami oraz mogą zawierać dodatkowe elementy, takie jak kolorowe szuflady czy nadstawki na przybory.

 3. Biurko szkolne: To biurka zaprojektowane specjalnie do celów edukacyjnych. Biurka te są wytrzymałe i funkcjonalne, zapewniając odpowiednie miejsce do odrabiania lekcji, przechowywania podręczników i artykułów szkolnych.

 4. Biurka z nadstawką: Biurka te posiadają dodatkową nadstawkę na górze, co zwiększa miejsce do przechowywania i organizacji różnych przedmiotów, takich jak książki, zeszyty czy przybory do rysowania.

 5. Biurka z możliwością regulacji wysokości blatu: Te biurka posiadają regulowaną wysokość biurka oraz dostosowanie wysokości biurka do wzrostu dziecka, co pozwala na wygodne i ergonomiczne korzystanie z mebla w różnych etapach rozwoju.

 6. Biurka z wbudowanym fotelem bujanym: Niektóre biurka dla dziewczynek mogą być zawierać wbudowany fotel bujany, który zapewnia dodatkowy komfort.

 7. Biurka z dodatkowymi schowkami i półkami: Biurka te posiadają różnego rodzaju dodatkowe schowki i półki, które ułatwiają organizację i przechowywanie różnych przedmiotów.

Wybór konkretnego rodzaju biurka dla zależy od wieku dziecka, potrzeb oraz preferencji estetycznych. Istotne jest także zadbadnie o to, aby odpowiednie biurko miało niezbędne funkcjonalności i ergonomiczny design, który wspiera komfortowe korzystanie z mebla przez użytkowniczkę.

Biurka z możliwością regulacji wysokości blatu - czyli jakie funkcjonalności mogą posiadać biurka?

Biurko dla dzieci jest wyposażone w różnorodne funkcjonalności, które mają na celu zapewnienie komfortu, efektywności oraz przyjemności podczas pracy, nauki i zabaw. Poniżej przedstawiam kilka kluczowych funkcjonalności, które często można znaleźć w biurkach:

 1. Możliwość regulacji wysokości blatu: To jedna z najważniejszych funkcjonalności, która umożliwia zadbać o odpowiednią wysokość biurka do wzrostu dziecka. Biurko dzięki temu zapewnia odpowiednią ergonomię i komfort podczas siedzenia przy biurku, co jest szczególnie istotne dla prawidłowej postawy dziecka.

 2. Dodatkowe schowki, szuflady i półki: Biurko często posiada różnego rodzaju schowki, szuflady i półki, które ułatwiają przechowywanie i organizację różnych przedmiotów, takich jak książki, zeszyty, przybory szkolne czy artykuły do tworzenia. Dzięki temu można utrzymać porządek na biurku oraz mieć łatwy dostęp do niezbędnych przedmiotów.

 3. Nadstawki na monitor, klawiaturę lub przybory: Niektóre biurka posiadają dodatkowe nadstawki, które umożliwiają przechowywanie monitora, klawiatury lub przyborów szkolnych. Jest to praktyczne rozwiązanie, które zwiększa obszar roboczy biurka dla dzieci oraz ułatwia korzystanie z komputera czy laptopa.

 4. Wbudowane gniazdka elektryczne lub miejsce na kable: Niektóre nowoczesne biurka młodzieżowe mogą być wyposażone w wbudowane gniazdka elektryczne lub specjalne miejsce na kable, co ułatwia podłączenie różnych urządzeń elektrycznych, takich jak lampa, laptop czy telefon.

 5. Fotel bujany lub ergonomiczne krzesło: W niektórych modelach można znaleźć wbudowany fotel bujany lub ergonomiczne krzesło, które zapewnia dodatkową zaletę podczas spędzania czasu przy biurku.

 6. Stabilna konstrukcja i wysoka jakość materiałów: Istotną funkcjonalnością biurek dla dzieci jest także ich solidna konstrukcja oraz wysoka jakość materiałów użytych do produkcji. Dzięki temu zapewniają one trwałość i bezpieczeństwo użytkowania przez długi czas.

Wybierając biurko dla dziewczynki, warto zwrócić uwagę na te funkcjonalności, które najlepiej odpowiadają indywidualnym potrzebom oraz preferencjom użytkowniczki.

Dzięki nim można stworzyć komfortowe miejsce do nauki i zabawy, która będzie sprzyjać rozwojowi dziecka oraz zachęcać do samodzielności i kreatywności. Dzięki temu biurko stanie się ulubionym meblem w pokoju Twojego dziecka.

Jakie zalety mają biurka dla dzieci?

Biurka dla dzieci to nie tylko estetyczne meble, ale także funkcjonalne rozwiązania, które zapewniają prawidłowy rozwój dziecku. Dzięki nim możliwe jest wygodne odrabianie lekcji, zabawa, czy też tworzenie własnych projektów.

Ponadto, dobrze zaprojektowane biurko (zwłaszcza odpowiednia wysokość biurka) może zachęcić dziecko do samodzielnego uczenia się oraz rozwijania zainteresowań we własnym domu.

Jak wybrać idealne młodzieżowe biurko?

Wybór idealnego biurka może być procesem, który warto przemyśleć, biorąc pod uwagę kilka kluczowych czynników. Poniżej przedstawiam kilka kroków, które pomogą dokonać właściwego wyboru:

 1. Uwzględnij potrzeby dziecka: Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę potrzeby i preferencje dziewczynki, dla której biurko będzie przeznaczone. Zastanów się, czy potrzebuje ona miejsca do odrabiania lekcji, czy też może do bardziej kreatywnej zabawy czy tworzenia.

 2. Funkcjonalność: Wybierz biurko, które będzie funkcjonalne i dostosowane do potrzeb dziecka. Zwróć uwagę na takie elementy jak możliwość regulacji wysokości blatu, obecność schowków, szuflad, nadstawek czy kontenerek, które ułatwią przechowywanie i organizację przedmiotów.

 3. Ergonomia: Zapewnienie odpowiedniej ergonomii jest kluczowe dla komfortu i zdrowia dziecka. Wybierz model z możliwością regulacji wysokości, który pozwoli dostosować meble do wzrostu dziecka i zapewnić prawidłową postawę podczas siedzenia.

 4. Estetyka i design: Wybierz biurko, które będzie pasować do stylu i wystroju pokoju dziecka oraz będzie zgodne z jego gustem estetycznym. Warto także zastanowić się nad kolorem i wzorem, który będzie odpowiadał indywidualnym preferencjom dziewczynki.

 5. Jakość materiałów: Sprawdź, z jakich materiałów wykonane jest biurko i czy są one trwałe oraz bezpieczne dla dziecka. Zalecane są modele wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają stabilność i bezpieczeństwo użytkowania.

 6. Rozmiar: Upewnij się, że biurko będzie miało odpowiednią szerokość i wysokość biurka i zapewni wystarczającą przestrzeń roboczą dla dziecka. Nie powinno być zbyt duże ani zbyt małe, aby umożliwić komfortowe korzystanie z mebla.

 7. Cena i jakość: Przy wyborze mebla należy zwrócić uwagę na stosunek ceny do jakości. Nie zawsze najtańszy model będzie najlepszym wyborem, dlatego warto zainwestować w solidny i trwały mebel, który będzie służył przez wiele lat.

Najczęściej zadawane pytania o biurka dziecięce:

 1. Jakie popularne kolory występują w biurkach dla dziewczynki? Biurka te często występują w różnych kolorach, takich jak białe biurko, różowe, niebieskie czy pastelowe odcienie, co pozwala dopasować mebel do wystroju pokoju oraz preferencji dziecka. Biurko białe często jest wybierane do dziecięcych pokojów dlatego, że jest to uniwersalny kolor, pasujący do każdego wnętrza.

 2. Z czego są wykonane? Biurka dziecięce są zazwyczaj wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak drewno, MDF czy tworzywa sztuczne, co zapewnia trwałość i estetyczny wygląd mebla.

Dlaczego warto kupić biurko dla dziewczynki w naszym sklepie?

Zakup meble z naszej oferty to gwarancja wielu korzyści i satysfakcji dla klientów. Oto kilka powodów, dlaczego warto zdecydować się na zakup w naszym sklepie:

 1. Szeroki wybór: W naszej ofercie znajdziesz szeroki asortyment biurek, w różnych wzorach, kolorach, rozmiarach i stylach. Dzięki temu w naszym asortymencie każdy klient może znaleźć idealny model, który najlepiej odpowiada indywidualnym potrzebom i preferencjom swojego dziecka.

 2. Wysoka jakość: W naszym sklepie dbamy o jakość oferowanych produktów. Wszystkie nasze produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość, stabilność i bezpieczeństwo użytkowania przez długi czas.

 3. Funkcjonalność: Nasze meble są wyposażone w różnorodne funkcjonalności, takie jak możliwość regulacji wysokości blatu, dodatkowe schowki na podręczniki, półki na klawiaturę, nadstawki czy kontenerek. Odpowiedni wybór biurka zapewni wygodę i ułatwi przechowywanie i organizację różnych przedmiotów.

 4. Estetyczny design: W naszym sklepie oferujemy meble o estetycznym i przyjaznym dla dzieci designie, które pasują do różnych gustów i wystroju pokoju Twojej córki. W naszej ofercie znajdziesz biurka w pastelowych kolorach, z uroczymi wzorami oraz z dbałością o detale, które zachwycą zarówno dzieci, jak i rodziców.

 5. Atrakcyjne ceny: Dbamy o to, aby produkty w naszej ofercie były dostępne w atrakcyjnych cenach, co pozwala naszym klientom na zakup wysokiej jakości biurek bez konieczności przepłacania. W naszym sklepie każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od budżetu.

 6. Szybka dostawa: Jesteśmy pewni, że nasze meble spełnią oczekiwania naszych klientów, dlatego też zapewniamy szybką i sprawna dostawę zamówionych produktów, co pozwala cieszyć się nimi w krótkim czasie.

 7. Profesjonalna obsługa klienta: Nasz zespół jest zawsze gotowy służyć pomocą i doradztwem przy wyborze odpowiedniego biurka dla dziewczynek. Zapewniamy profesjonalną obsługę klienta oraz odpowiadamy na wszelkie pytania i wątpliwości, aby zapewnić pełne zadowolenie z zakupów.

Przekonaj się, że zamówienie mebla dla dziecka w naszym sklepie to pewność wysokiej jakości, funkcjonalności, estetycznego designu oraz konkurencyjnych cen. W naszym asortymencie każde dziecko może znaleźć wymarzone biurko, pozwoli to stworzyć wyjątkową i komfortową przestrzeń.

Podsumowanie

Planując zamówienie biurka należy pamiętać, że biurka dla dziewczynki to nie tylko meble do nauki, ale także miejsce, które może stać się centrum zabawy i kreatywności. Dostępne na rynku różnorodne modele pozwalają wybrać idealne rozwiązanie, które będzie odpowiadać zarówno potrzebom dziecka, jak i wymaganiom estetycznym.

Dzięki możliwości regulacji wysokości blatu oraz dodatkowym funkcjonalnościom, meble dla dzieci stają się niezastąpionym elementem wyposażenia pokoju dziecięcego, zachęcając do samodzielnego uczenia się oraz rozwijania zainteresowań.

Pamiętaj, aby wybierać biurko razem z dzieckiem, bo musi ono spełnić właśnie jego wymagania.

Błyskawiczna wysyłka

Większość zamówień wysyłamy w 48h

Gwarancja zadowolenia

Najlepiej oceniany sklep meblowy na Zaufane.pl

30 dni na zwrot

Wydłużony czas na zwrot zakupionych produktów dla Domowników

Newsletter

Bądź na bieżąco z wszystkimi nowinkami i promocjami, które nieustannie przygotowujemy z myślą o Domownikach.