Cena

Cena

  • 280 zł - 3 895 zł

Pokój

Pokój

Szerokość

Szerokość

Wysokość

Wysokość

Głębokość

Głębokość

Styl

Styl

Wykonanie

Wykonanie

Ilość szuflad

Ilość szuflad

Ilość drzwi

Ilość drzwi

Ilość półek

Ilość półek

Kolor

Kolor

Montaż

Montaż

Oświetlenie

Oświetlenie

Marka

Marka

Komody do sypialni

Aktywne filtry

Komody do sypialni – zadbaj o swoje sypialniane wyposażenie

Komody to niezwykle praktyczny mebel, który kapitalnie pełni swoją funkcję w każdym pomieszczeniu. Dawniej odgrywała tylko i wyłącznie rolę masywnej ozdoby wnętrza. Dostępne na obecnym rynku modele służą w większej mierze jako funkcjonalny mebel przeznaczony do przechowywania tych większych i mniejszych rzeczy codziennego użytku. Komody do sypialni służą najczęściej do składowania bielizny, pościeli czy i innych związanych ze spaniem potrzebnych rzeczy akcesoriów.

Wszystko zależy od tego, jakie całkowite przeznaczenie ma Twoja sypialnia. Komody do tego pomieszczenia możesz różnicować pod względem wielkości, dzięki wprowadzeniu takiego mebla w swoje cztery ściany, sprawisz, że sypialnia nabierze charakteru, a cała jej kompozycja nie będzie monotonna. Współcześnie komoda jest bardzo stylowym akcesorium z wieloma funkcjonalnymi cechami. U nas znajdziesz komody w różnej formie, stylu i barwach. Z pewnością każdy znajdzie model odpowiedni dla siebie, który w praktyczny i elegancji sposób, będzie spełniał swoje podstawowe funkcje.

Komody do sypialni – komfort i porządek w Twoim wnętrzu!

Komoda to solidny mebel obfitujący w wysuwane szuflady, gwarantując tym samym łatwy i nieskomplikowany dostęp do jej zawartości. Jeśli chcesz w swojej sypialnianej komodzie przechowywać rzeczy o większej masie, zainwestuj w mebel, który posiada prowadnice o większym udźwigu. Wszystkie szuflady naszych komód przesuwają się bezdźwięcznie, a każda komoda została wyprodukowana z surowców najwyższej jakości.

Odświeżając wygląd swojej sypialni, każdy szuka jak najprostszych rozwiązań, które nie będą wymagały dużych nakładów czasu i pieniędzy. Przy tworzeniu niesamowitej i wyjątkowej aranżacji, dobrze jest zwrócić uwagę na wiele czynników, wpływających na efekt. W całym procesie, z pewnością pomoże Ci odpowiednie umeblowanie! Komody do sypialni to królowa całego pomieszczenia. Niekiedy tylko ona stanowi jedyny element dekoracyjny i funkcjonalny w całej sypialni.

Wyjątkowa aranżacja Twojej sypialni – sprawdź nasze komody!

Sypialnia to oaza spokoju i wypoczynku dla Ciebie i Twoich domowników. Najistotniejszym faktem jest to, że właściwie zaprojektowana i urządzona, będzie wpływać na poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Aranżując swój pokój sypialniany, powinieneś zadbać o stworzenie odpowiedniego nastroju, który będzie sprzyjał Twojemu odpoczynkowi i relaksowi. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że efektowna komoda w odpowiedniej formie, może stanowić główny element dekoracyjny obecny w całym pomieszczeniu.

Tradycyjna komoda, to mebel, który idealne sprawdza się w dosłownie w każdym pomieszczeniu. Komoda z wieloma szufladami nada Twojej sypialni wysublimowanego charakteru i sprawi, że dzięki niej utrzymasz ład i porządek

Domowanie Opinie z ekomi-pl.com

Błyskawiczna wysyłka

Większość zamówień wysyłamy w 48h

Gwarancja zadowolenia

Najlepiej oceniany sklep meblowy na Zaufane.pl

30 dni na zwrot

Wydłużony czas na zwrot zakupionych produktów dla Domowników

Newsletter

Bądź na bieżąco z wszystkimi nowinkami i promocjami, które nieustannie przygotowujemy z myślą o Domownikach.