Cena
Dostępność
Szerokość
  • 120cm -270cm

Wysokość
  • 200cm -235cm

Głębokość
  • 57cm -71cm

Kolor meble twarde

Szafy przesuwne

Szafy przesuwne – praktyczne rozwiązanie

W nowoczesnym świecie nieporęczne oraz niskiej pojemności szafy to najgorsze, co nas może spotkać. Postaw na praktyczność i skorzystaj z naszych szaf przesuwnych. Marzysz o pojemnej oraz stylowej szafie? Szafy przesuwne to gwarancja jakości oraz wygody. Dzięki nim sięgniesz po nawet najgłębiej umieszczone rzeczy, bez konieczności przesuwania innych mebli. Wybierając szafę przesuwną, stawiasz na nowoczesność, ponieważ warto podkreślić, że zwykła szafa nie pomieści aż tyle rzeczy. Ogromne płaszcze, zimowe kurtki już potrafią zająć ponad połowę przestrzeni w szafie.  Szafa przesuwna pozwoli zapomnieć Ci o limitach! Przesuwne szafy to nowy, przyszłościowy nurt!

Cechy charakterystyczne naszych szaf przesuwnych

Tego rodzaju szafy sprawdzą się we wszelkich wnękach, zastępując niepotrzebną garderobę. Warto przytoczyć, że kiedyś system szaf przesuwnych był tylko w szafach na wymiar. Obecnie, porzuca się ten motyw, toteż na stałe ten system zagościł w ofercie szaf. Ich jedną z największych zalet jest niezabieranie miejsca w momencie otwierania jej. Nie jest to typowa szafa, ponieważ przesuwne szafy odnajdą się także w sypialni, bez problemu umieścisz szafę przesuwną koło pozostałych mebli. Szafy przesuwne to rozwiązanie dla każdego domu! Zastanów się, jakie masz oczekiwania wobec nowego mebla, przemyśl także to, czy szafa przesuwna pasować będzie do stylistyki mieszkania.

Przesuwna szafa to Twoja szansa na pobicie rekordu w funkcjonalności mieszkania, a także nowy sposób na lepsze zagospodarowanie przestrzeni. Cechuje ją również nieskazitelny styl. Bogata gama kolorów oraz kształtów szaf przesuwnych z pewnością ucieszą każde oko! Szafa przesuwna świetnie odnajdzie także się dla osoby w każdym wieku. Nieważne, czy pragniesz podarować przesuwną szafę Twojemu dziecku, osobie starszej lub znajomemu. Idealnie sprawdzi się także dla kobiet, ponieważ w przesuwnej szafie bez problemu zmieszczą się wszelkie torebki oraz organizery.  Znajdź swój upragniony wzór szafy przesuwnej. Przesuwne szafy mają szeroki wachlarz zastosowań, dlatego też każdy dopasuje je do swoich upodobań! Pozbądź się wszelkich niepotrzebnych składzików. Opróżnij swoje szuflady i daj szansę szafie przesuwnej!

Coś, co Cię wyróżni

Szafy przesuwne z pewnością posiadają wiele, niesamowitych cech. Dzięki nim zachowasz upragniony porządek. W szafie przesuwnej możesz przechowywać w niej wszystkie niezbędne rzeczy. W jednej części możesz przechowywać rzeczy do sprzątania mieszkania, w drugiej ubrania, a w trzeciej na przykład koce  i poduszki. Nie jest nic dziwnego, ponieważ w szafach przesuwnych bardzo często widzi się miejsce na sprzęt domowy. Jak widzisz, szafa przesuwna daje Ci multum możliwości!

Funkcjonalność oraz stylowy wygląd to nie tylko cała przesuwna szafa – resztę tajemnic musisz odkryć sam. Jedno jest pewne, przesuwna szafa z pewnością spowoduje, że w oczach znajomych będziesz postrzegany jako osoba uporządkowana oraz harmonijna. Brak przesuwnej szafy z pewnością odciśnie swoje piętno w takim mieszkaniu! Szafa przesuwna to przepis na przyszłość!

Najlepsze miejsce

Idealne miejsce dla przesuwnej szafy zależy od indywidualnych preferencji. Szafę przesuwną warto umieścić tam, gdzie chcemy mieć szybki dostęp do niezbędnych rzeczy. Warto podkreślić, że szafa przesuwna doskonale sprawdzi się w przedpokoju, ponieważ jej wielkość pozwolą na to, żeby każdy wieszak oraz ubranie miał swoje miejsce. Dzięki temu Twoje ubrania nigdy nie będą zgniecione.  Szafa przesuwna z pewnością będzie ładnie komponować się obok lustra lub obrazów.

Szafa przesuwna sama w sobie może zawierać lustro. Dzięki temu zawsze będziesz mógł się przejrzeć, a dane pomieszczenie zostanie optycznie powiększone.  Również dobrym pomysłem będzie umieszczenie przesuwnej szafy w sypialni. Wtedy może pełnić ona funkcję na zasadzie większej szafy nocnej. Możesz w niej trzymać wszelkiego rodzaju koce, kołdry oraz poduszki. Szafa przesuwna to Twój przepis na mieszkanie doskonałe. Każdy pragnie mieć ładne mieszkanie, a szafa przesuwna z pewnością ułatwi Ci w tym zadanie.

Błyskawiczna wysyłka

Większość zamówień wysyłamy w 48h

Gwarancja zadowolenia

Najlepiej oceniany sklep meblowy na Zaufane.pl

30 dni na zwrot

Wydłużony czas na zwrot zakupionych produktów dla Domowników

Loading...