Kolekcja Cadixo Forquick

Kolekcja Cadixo Forte

            Urządzając garderobę zwracasz uwagę na ilość miejsca, które pozwoli Ci przechować odzież, bieliznę oraz dodatki. Warto zatem, aby szafy oraz półki posiadały wiele miejsca, szuflad czy też wieszaków. Kolekcja Cadixo ForQuick Forte to propozycja, którą oferuje nam popularny producent meblowy - Forte.

Kolekcja składa się z wielu szaf jednodrzwiowych, dwudrzwiowych, trzydrzwiowych, a nawet czterodrzwiowych, gwarantując tym samym przestrzeń, która pomieści nie tylko odzież, ale także rzeczy, na które nie masz miejsca w innych pomieszczeniach, na przykład kartony z butami i tym podobne. Aby znaleźć miejsce, w pełni przystosowane do przechowywania określonych produktów, szafy oferowane przez producenta, podzielone zostały na kilka stref: szuflady na najdrobniejsze elementy, półki oraz wieszaki.

  Ogromnym atutem mebli Cadixo są listwy okalające, które zamontować można na zewnętrznej stronie frontów, dając tym samym efektowne wykończenie. Ponadto, producent oferuje dwa warianty wybarwień: niezwykle modny duet, łączący biel oraz dąb szlachetny, a także rustykalny dąb sonoma. Sam zdecydować możesz, który z odcieni jest bliższy Twojemu sercu i bardziej pasuje do pozostałych elementów wyposażenia.

Szafy Cadixo powstały z najwyższej jakości materiałów, które są odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, po to, aby zagwarantować Domownikom bezawaryjność przez długi czas użytkowania. 

Produkty proponowane przez markę Forte świetnie sprawdzają się w zestawieniu z innymi elementami kolekcji Cadixo, a także jako samodzielne produkty. Wraz z nimi urządzisz perfekcyjną garderobę, sypialnię, a nawet przedpokój!

Błyskawiczna wysyłka

Większość zamówień wysyłamy w 48h

Gwarancja zadowolenia

Najlepiej oceniany sklep meblowy na Zaufane.pl

30 dni na zwrot

Wydłużony czas na zwrot zakupionych produktów dla Domowników

Loading...