- Wysyłka 48H


Błyskawiczna wysyłka
Większość zamówień wysyłamy w 48h
Gwarancja zadowolenia
Najlepiej oceniany sklep meblowy na Zaufane.pl
30 dni na zwrot
Wydłużony czas na zwrot zakupionych produktów dla Domowników
Opis produktu
Wysoka szafka Selene, którą oferuje nam Szynaka Meble to propozycja nie do odrzucenia. Bardzo dużą powierzchnię na przedmioty, które chcemy ukryć zawdzięczamy półce umieszczonej za frontem oraz trzem przestronnym szufladom. Odporność na uszkodzenia oraz trwałość zapewnia płyta MDF, która tworzy fronty oraz płyta meblowa, z której zbudowany jest korpus.
Dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych – dębu sonoma oraz klasycznej bieli, zatem na pewno doskonale wkomponuje się w twoje wnętrze i połączy z innymi meblami kolekcji Selene. Dodatkowym atutem jest bezuchwytowy system otwierania. W domykaniu i otwieraniu pomagają nam frezownia umieszczone na frontach.
- Płyta laminowana
Szafka Selene firmy Szynaka meble jest oryginalnie zapakowana w paczkach wraz z instrukcją obsługi do samodzielnego montażu.
Cechy charakterystyczne