Kolekcja Maximus

Aktywne filtry

Kolekcja Maximus Forte

Kolekcja mebli Maximus to nowość, stworzona przez popularnego producenta, jakim jest Forte. Bryły dostępne w kolekcji idealnie nadadzą się dla osób, które cenią sobie prostotę, a także wysoką funkcjonalność wnętrz.

Ze względu na wielość elementów dostępnych w kolekcji Maximus, pasować będzie ona zarówno do jadalni, jak i pokoju dziennego, w zależności od potrzeb Twoich oraz innych domowników. Lekka linia, pozbawiona została wszystkich zbędnych detali, dzięki czemu wygląda elegancko i pozwala stworzyć piękne wnętrze. Dominującym kolorem jest delikatna śliwka Comano, którą dopełniają czarne, podłużne uchwyty. Uniwersalne i naturalne barwy nie muszą wyglądać nudno. Pozostawiają nam one wiele możliwości aranżacyjnych. Meble Maximus dają nam swobodę wyboru dodatków oraz pozostałych elementów. Pogrubione listwy boczne dają meblom masywny wygląd. 

Meble Maximus Forte wykonane zostały z wysokojakościowych materiałów. Płyta meblowa wykończona laminatem wyklucza nadmierną eksploatację i pojawianie się zarysowań oraz odprysków, które często pojawiają się w wyniku uszkodzeń mechanicznych.

Szeroka gama produktów pozwala stworzyć indywidualną aranżację, która poprzez zarysowania struktury Dębu Antycznego prezentuje się naturalnie, a jednocześnie ciepło i przyjemnie. 

Zapoznaj się z poszczególnymi elementami kolekcji dostępnymi na naszej internetowej stronie meblowej i pozwól sobie stworzyć przestrzeń, pozwalającą na wypoczynek po ciężkim dniu pracy. 

Domowanie Opinie z ekomi-pl.com

Błyskawiczna wysyłka

Większość zamówień wysyłamy w 48h

Gwarancja zadowolenia

Najlepiej oceniany sklep meblowy na Zaufane.pl

30 dni na zwrot

Wydłużony czas na zwrot zakupionych produktów dla Domowników

Newsletter

Bądź na bieżąco z wszystkimi nowinkami i promocjami, które nieustannie przygotowujemy z myślą o Domownikach.