Kolekcja Julietta

Kolekcja Julietta

Każdy z nas chce, aby jego sypialnia była urządzona w taki sposób, aby gwarantowała jak najlepszą przestrzeń do wypoczynku, który jest niezwykle ważnym aspektem naszego życia. Powinna być ona zatem przytulna i stonowana.

Kolekcją, łączącą wszystkie, wymienione powyżej cechy, jest kolekcja Julietta, pochodząca od producenta Forte. Składa się ona z wielu elementów - łóżek, szaf, czy też komód, co umożliwia stworzenie w pełni funkcjonalnej przestrzeni, tworzącej nie tylko azyl, ale będącej także miejscem idealnym do przechowywania odzieży czy też innych rzeczy.

Kolekcja Julietta Forte dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych - jasnym, będącym połączeniem dębu sonoma oraz bieli, a także ciemniejszym, łączącym beton z bielą. Ułatwia to dopasowanie brył to stylu oraz charakteru pomieszczenia. Meble Julietta to bryły, które wyposażyć mogą nie tylko klasyczną sypialnię, ale także nowoczesną, oraz taką, która oddaje romantyczny styl. Kontrastowe połączenia dwóch odmiennych wybarwień, są na liście trendów już od wielu lat, stale cieszą się powodzeniem i nie wychodzą z mody, a co więcej, pozwalają na wiele możliwości aranżacyjnych. 

Bardzo ważnym aspektem stała się także funkcjonalność, dzięki której meble są idealne nie tylko pod względem wizualnym, ale także jak najlepiej spełniają swoją rolę. Tej cechy nie brakuje również w przypadku kolekcji Julietta. 

Sypialnia urządzona z wykorzystaniem mebli Julietta zachwyci każde, nawet najbardziej wymagające gusta. Bryły możesz ustawić w dowolny sposób, tworząc przy tym aranżację w pełni dostosowaną do Twoich potrzeb, która zapewni Ci komfort wypoczynku.

Błyskawiczna wysyłka

Większość zamówień wysyłamy w 48h

Gwarancja zadowolenia

Najlepiej oceniany sklep meblowy na Zaufane.pl

30 dni na zwrot

Wydłużony czas na zwrot zakupionych produktów dla Domowników

Loading...